Nahoru

Úklidové práce

Jádrem činnosti naší firmy jsou sice zahradnické služby, ale díky zakázkám spojeným s odvozem suti jsme postupně expandovali i do oblasti úklidových prací. Zákazníci, kteří byli dlouhodobě spokojeni s našimi zahradnickými službami totiž postupně začali poptávat naši firmu také na další práce. Jednalo se převážně o úklidové a údržbářské práce v Praze a okolí. Rozhodli jsme se proto činnost kolem úklidových prací systematizovat a nabízet vedle zahradnického servisu. Stejně jako v případě zahradnictví splní náš tým i velmi vysoké nároky. Jsme profesionálové, kteří neplýtvají Vaším časem ani penězi.

Chcete mít také méně namáhavý život stejně jako desítky pravidelných zákazníků, kteří úklidové práce nechávají na nás? Zavolejte panu Štichovi na číslo 777 844 726 nebo mu napište zprávu pomocí kontaktního formuláře. Naše úklidové práce Vás příjemně překvapí svou kvalitou i dostupnou cenou.

Úklid domů Praha

Kdo říká, že by se nájemníci ve Vašem bytovém domě měli pravidelně namáhat s úklidovými pracemi ve společných prostorech? Určitě Vám budou vděční, pokud jim čas zbyde na příjemnější aktivity. Naše úklidová firma zvládne úklid domu díky dlouholetým zkušenostem a kvalitní technice velmi rychle a ve výborné kvalitě. Při dlouhodobější spolupráci samozřejmě získáte také slevu. Větší prostory uklízíme pomocí čisticích strojů a automatů prestižních značek Kärcher a Nilfisk. Pravidelné úklidové práce provádíme například pro Bytové družstvo Solidarita Praha.

Úklid kanceláří Praha

Na svou kancelář kladete dva hlavní požadavky. Jednak by se Vám v ní mělo příjemně pracovat a neměl by Vás omezovat nepořádek nebo dokonce špína. Důležité také je, aby byla Vaše kancelář reprezentativní v případě, že v ní budete hostit Vašeho obchodního partnera či potenciálního klienta. Neupravená a zaprášená kancelář zkazí dojem z obchodního jednání stejně spolehlivě jako mastný flek na zmačkaném ošoupaném saku. Samozřejmě nechceme, abyste místo práce zajišťovali úklidové práce ve vlastní kanceláři. Dělejte to, v čem jste dobří a co Vám přináší peníze. My mezitím uklidíme Vaši kancelář a budeme ji pravidelným úklidem udržovat v perfektním pořádku.

Odvoz suti a zeminy

Po stavebních pracích nebo úpravách zahrady může na Vašem pozemku zůstat množství materiálu, který je třeba odvézt. Díky spolehlivému nákladnímu autu Avia s kontejnerem je pro nás odvoz suti a odpadu hračkou. 3 m3 tříděné suti pro Vás odvezeme již za 1500 Kč včetně DPH, další ceny našich úklidových služeb najdete v ceníku.

Úklid sněhu

V zimě může i v Praze napadnout náhle velké množství sněhu. Myslete proto včas na zajištění zimních úklidových prací. Sníh na chodníku totiž může být i nebezpečný a za případné zranění můžete být odpovědní. Proto je lepší najít si spolehlivou firmu, která se o úklidové práce v zimě postará za Vás. Úklid sněhu zajišťují naši zkušení zaměstnanci, kteří se od jara do podzimu starají o zahrady. Odvoz sněhu zajišťují naše „multikáry“, které nezastaví žádná závěj.