Nahoru

Projektování zahrad

Rozdíl pozná každý na první pohled. Zahrada, která vzniká postupně a nesystematicky, působí často chaoticky, i když se o ni dobře staráte. Naopak chytře a profesionálně vymyšlený návrh zahrady vypadá stejně dobře, jako vila navržená dobrým architektem. Stromy, rostliny, voda i terén jsou harmonicky sladěné, žádný z nich není samoúčelný. Zahrada, která vznikne podle kvalitního návrhu, odráží osobnost svého majitele, zároveň příjemně doplňuje dům a zapadá do svého okolí.

Zahradnické služby 

Zahradnické služby nás vždy velmi bavily a zákazníci byli s naší prací velmi spokojeni. Postupem času proto začali poptávat také návrhy zahrad přímo od nás. Proto jsme se rozhodli obohatit nabídku i o projektování zahrad, takže podobu zahrady dokážeme nejen zrealizovat, ale také šikovně a účelně vymyslet a navrhnout. Zahradní architektura vyžaduje nejen estetické cítění, ale také podrobnou znalost zahradních rostlin, aby byly dobře sladěné. Při projektování zahrad jsou také zapotřebí znalosti z oblasti stavebnictví a geologie. To vše můžeme nabídnout.

Váš pozemek přetvoříme v nádhernou zahradu, kde se Vám bude dobře odpočívat a která bude příjemná na pohled. Návrhy zahrad provádíme především v Praze a okolí, ale rádi za Vámi přijedeme po celém Česku.

Návrhy zahrad 

Při každému návrhu zahrady pečlivě zjistíme Vaše potřeby a preference a spojíme je s našimi bohatými zkušenostmi v projektování zahrad. Díky tomu vznikne svěží zahrad, která nemá daleko k uměleckému dílu.

Projektování zahrad neprovádíme pouze pro soukromé osoby a firmy, navrhujeme také podobu zahrad ve veřejných prostorech, dokážeme navrhnout také parky nebo sady. Také veřejný prostor by měl totiž mít osobitý styl a nebýt pouze „zelení“ ve špatném slova smyslu.

Krok za krokem od projektování zahrady po realizaci:

1. Vyplníte kontaktní formulář nebo nám zavoláte

Domluvíme si termín, kdy Vás navštívíme na pozemku, který se má stát zahradou.

2. Navštívíme Vaši zahradu, zjistíme Vaše podrobné požadavky a základní parametry zahrady

První návštěva na Vaší zahradě je velice důležitá, abychom posoudili prostor, ve kterém bude zahrada realizována. Společně určíme prvky, které budou zahradu tvořit. Někomu se více líbí divočejší zahrada s malou lavičkou, jiný upřednostňuje strukturovanou zahradu s velkým bazénem. Návštěva před projektováním zahrady nám také pomůže načerpat inspiraci pro kreativní návrh.

3. Sestavíme rozpočet na návrh i realizaci

Položku po položce přehledně rozepíšeme, kolik zaplatíte za návrh, kolik za případnou realizaci u nás.

4. Provedeme návrh zahrady

Rozsah návrhů zahrad je velmi individuální, ale obvykle obsahuje a průvodní zprávu, výkres koncepce zahrady a seznam plánovaných rostlin. Na přání vytvoříme také 3D vizualizaci budoucí zahrady.

Poté už nic nebrání realizaci zahrady, kterou pro Vás rádi provedeme za rozumnou cenu.

Navštivte naše zahradní centrum v Praze 

Toužíte po originální zahradě, která Vám bude dělat radost? Navštivte naše zahradní centrum v Praze na adrese Nad Meandry 106, nebo nás kontaktujte telefonicky či přes formulář. Náš návrh zahrady Vás nadchne, zahrada bude totiž přesně podle Vašich představ. Ke každému projektování zahrady přistupujeme kreativně a snažíme se z Vašeho prostoru vytvořit to nejlepší.

Návrhem a realizací zahrady v Praze to však nekončí – okolní příroda se vždy bude snažit Vaši zahradu pohltit. Aby Vaše zahrada zůstala stále krásná, využijte pravidelně také naše zahradnické služby.