Nahoru

Zahradnictví

Příběh každé krásné zahrady začíná v hlavě a na papíře zahradního architekta. Zahrada by Vás neměla omezovat, naopak by měla být výrazným a vkusným doplňkem Vašeho domu. Projektování zahrad, které provádí naše zahradnictví, vždy vychází ze dvou základních pilířů: konkrétních přírodních podmínek na Vašem pozemku a Vašich představ a požadavků. Zahradní architektura je totiž tak trochu věda a trochu umění. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru zahradnictví dokážeme zkombinovat všechny rostliny a další prvky tak, že společně vytváří neopakovatelnou a krásnou zahradu.

Převážná většina zákazníků našeho zahradnictví se po zkušenosti s našimi návrhy zahrad rozhodne, že bychom měli provést i realizaci jejich zahrady. Realizacemi zahrad jsme kdysi dávno jako malé zahradnictví začínali, proto s nimi máme nejdelší zkušenosti. Naši pracovníci už zrealizovali desítky různě velkých zahrad a své práci dobře rozumějí. Zahradu u rodinného domku zvládneme přenést z návrhu do skutečnosti během patnácti až dvaceti pracovních dní, u netypických zahrad záleží na jejich členitosti, rozloze a Vašich požadavcích.

KONTAKTUJTE NÁS

zahradnictví

Zahradnictví – prodej rostlin

Do našeho zahradnictví samozřejmě můžete přijet nejen s velkými plány na rekonstrukci zahrady, ale i jen pro jednu či dvě rostlinky, které báječně zapadnou do Vaší současné zahrady. V naší nabídce máme stovky druhů rostlin, od okrasných, které dodají Vaší zahradě lesk, po užitkové, které obohatí Vaši zahradu stejně jako Váš jídelníček. Koupit si u nás můžete také stromy, které Vám v parném létě poskytnou příjemný stín. Z našeho zahradnictví si však můžete odvézt i malou rostlinku, která bude Vaším malým kouskem přírody v panelovém bytě v Praze nebo jiném městě.

Údržba zeleně

Naše vybavení a pročet pracovníků nám však umožňuje našemu zahradnictví provádět údržbu zeleně pro větší firemní zákazníky v Praze. Mezi naše pravidelné klienty patří společnosti Lidl, Office Park Nové Butovice nebo developerská firma Skanska. I takto velké společnosti vědí, že v zahradnictví jsou důležité zkušenosti, spolehlivost a snaha o co nejdokonalejší zeleň. Žádná zahrada nezůstane dlouhodobě krásná bez pravidelné péče. Ne každý má však vášeň pro zahradnictví v krvi, mnoho lidí považuje práci na zahradě za otravnou a zbytečnou námahu. Pokud jste jedním z nich, nechte veškerou starost s údržbou Vaší zahrady na našem zahradnictví. Přijedeme, posekáme trávu, zalijeme zahradu, prostříháme keře a upravíme stromy, zatímco Vy v klidu pracujete nebo si užíváte zasloužený odpočinek. V rámci údržby zeleně můžeme samozřejmě dodat a zasadit rostliny a stromy z nabídky zahradnictví v Praze.

Údržbu zeleně provádíme pravidelně také pro zákazníky z veřejné sféry, spoléhá se na nás například městská část Praha – Dolní Chabry.

Úklidové a servisní práce

Doplňkovou činností jsou pro naše zahradnictví úklidové práce všeho druhu. Pro odklízení suti ze stavebního pozemku nebo zeminy z větší zahrady disponujeme nákladním vozem Avia s korbou, takže zvládneme i větší objemy odpadu. Pro menší zakázky nám slouží praktické a spolehlivé vozy Multicar. U vozů Multicar zajišťujeme také odborný servis. Vaši „multikáru“ rádi přijedeme opravit přímo k Vám. Úklidové služby v interiérech provádíme pomocí profesionálních německých strojů Nilfisk Kärcher.